14. Färgetsning, PG Thelander

Komposition, signerad samt numrerad (59/100), bildmått 16,5 x 23 cm

Varunr 74991

19 Augusti 2019 19:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 100 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 100 SEK2019-08-19 19:06
1 000 SEK2019-08-18 12:00
800 SEK2019-08-18 15:31
450 SEK2019-08-13 16:58
400 SEK2019-08-07 22:14
150 SEK2019-08-06 00:43
100 SEK2019-07-30 21:01
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 19 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.