16. Karmstol, Rokokostil

Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage

Varunr 74713

19 Augusti 2019 19:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 600 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 600 SEKMåndag 18:57
1 500 SEKMåndag 17:46
250 SEK2019-08-11 14:56
100 SEK2019-07-24 18:14
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 19 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.