26. Stolar

7 st, tidigt 1900-tal, mahogny, smutsigt tyg, bruksslitage.

Varunr 74720

19 Augusti 2019 19:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 250 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 800 SEK

250 SEK2019-08-19 19:11
200 SEK2019-08-19 19:10
175 SEK2019-08-19 19:10
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 19 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.