30. Olja på duk, Joseph Milner Kite, England

Signerad, samt daterad 1908. Porträtt av Jacqueline Thiebault. Bildstorlek 64 x 53 cm.

Varunr 75031

19 Augusti 2019 19:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 3 900 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 6000 SEK

3 900 SEKMåndag 18:52
3 800 SEKMåndag 15:08
2 400 SEK2019-08-11 15:10
2 100 SEK2019-08-18 21:40
950 SEK2019-08-01 10:55
700 SEK2019-08-06 00:44
600 SEK2019-07-23 00:52
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 19 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.