39. Porslin, Kina 1700-tal

Tekanna i Famillieverte dekor, senare handtag, tedosa clubbered, hals samt lock med lagning, samt kanna i Mandarindekor, höjd 10-12 cm

Varunr 75033

19 Augusti 2019 19:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 5 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1500 SEK

5 000 SEKMåndag 19:14
4 900 SEKMåndag 19:14
2 800 SEKMåndag 19:13
1 600 SEKMåndag 15:34
1 000 SEKMåndag 18:24
650 SEK2019-08-18 08:48
600 SEK2019-08-12 22:11
550 SEK2019-08-11 22:48
125 SEK2019-08-06 00:46
100 SEK2019-07-06 21:31
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 19 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.