6. Bricka, Guldsmedsaktiebolag AB

Omkring 1930-tal, nysilver med handtag i bakelit, smärre bruksslitage, diam. 36 cm

Varunr 74675

19 Augusti 2019 19:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 600 SEK

400 SEK2019-08-19 19:05
350 SEK2019-08-19 19:05
250 SEK2019-08-19 11:55
175 SEK2019-08-13 20:13
150 SEK2019-08-12 21:14
125 SEK2019-08-07 17:44
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 19 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.