23. Gitarr

Thor Tibell, Göteborg omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage

Varunr 75333

26 Augusti 2019 19:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK 400 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 600 SEK

400 SEK2019-08-26 18:39
400 SEK2019-08-26 19:07
300 SEK2019-08-26 10:32
100 SEK2019-08-13 20:24
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 26 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.