4. Skulptur, Asien

Trä, 1800-tal eller äldre, bruksslitage, lagningar, höjd 52 cm

Varunr 75478

26 Augusti 2019 19:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 900 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 900 SEK2019-08-23 13:06
1 800 SEK2019-08-26 19:00
1 600 SEK2019-08-19 22:21
600 SEK2019-08-18 15:39
125 SEK2019-08-13 20:32
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 26 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.