5. Bardisk med 4 st pallar

1900-talets andra hälft, skivor i laminat med jakarandaimitation, framsida delvis galonklädd, smärre bruksslitage, enstaka märke på skiva, bredd 122, höjd 100 cm

Varunr 75482

26 Augusti 2019 19:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 2 700 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 700 SEK2019-08-26 18:23
2 600 SEK2019-08-26 19:00
2 400 SEK2019-08-26 18:51
1 200 SEK2019-08-25 21:42
450 SEK2019-08-24 10:04
350 SEK2019-08-15 13:08
300 SEK2019-08-16 18:30
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 26 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.