1. Original signeret litografi af Lars Swane nr. 420/500 - monteret m/passepartout

Mål: 76X64 (rammemål)

Varenr 70134

18 August 2022 17:30

Hammerslag22.00 dkk23.00 dkk24.00 dkk 700 dkk27.00 dkk28.00 dkk

2022-08-18 MOMSFRI, Torsdag 17:30, Norgesvej 49, 6100 Haderslev

Eftersyn

Eftersyn torsdag den 18/8-2022 fra 15.00 til 17.30

Bemærk at kataloget er stadig under udarbejdelse, så der kan forekomme korrektioner.

Øvrig information

Kan ikke udskrives herfra