14. Maleri skabt af Svend Neumann, dateret 1973

Lysmål: 84X43

Olie på lærred

Varenr 70142

18 August 2022 17:30

Hammerslag24.00 dkk25.00 dkk26.00 dkk 50 dkk25.00 dkk26.00 dkk27.00 dkk28.00 dkk29.00 dkk

2022-08-18 MOMSFRI, Torsdag 17:30, Norgesvej 49, 6100 Haderslev

Eftersyn

Eftersyn torsdag den 18/8-2022 fra 15.00 til 17.30

Bemærk at kataloget er stadig under udarbejdelse, så der kan forekomme korrektioner.

Øvrig information

Kan ikke udskrives herfra