33. El-Scooter, ukendt

KM 4027
Nøgle medfølger
Fremstår uden mangler
Reg attest medfølger ikke, men kan rekvireres hos SKAT i løbet af 1-2 uger
OBS!
Ved køb skal kunden underskrive dokument om at de er bekendt med at varen sælges fra et konkursbo mm. se nærmere på linket:
http://kbhauktioner.dk/scooterauktionsbetingelser/

Varenr 29378
Kondition Brugsspor

9 Marts 2018 19:30

Hammerslag17 00 DKK18 00 DKK19 00 DKK20 00 DKK21 00 DKK22 00 DKK 2 000 DKK22 00 DKK23 00 DKK24 00 DKK25 00 DKK26 00 DKK27 00 DKK

25% moms tillægges hammerslage
Vurdering 1500-2000 DKK

150822 000 DKK2018-03-04 14:49
74852 000 DKK2018-03-09 18:47
HATTEMAGER1 500 DKK2018-03-02 11:14
PENKEY68850 DKK2018-03-04 09:03
 600 DKK Startpris

Scooterauktion- del 2, 9. marts 2018 19:30, KUN på nettet!

Eftersyn

Der er eftersyn fredag d 2/3-2018 kl 13-15 på adressen Gladsaxe Møllevej 21, 2860 Søborg OBS! KUN EN DAGS UDLEVERING. OBS! Udlevering sker d 12/3-2018 kl 13-17

OBS!
Såfremt det konstateres, at tredjemand har rettigheder til effekterne, er køber forpligtet til ved påkrav fra boet eller Københavns Auktioner at udlevere de pågældende effekter til tredjemand, såfremt effekterne fortsat er i købers besiddelse.
Der er eftersyn fredag d 2/3-2018 kl 13-15 på adressen Gladsaxe Møllevej 21, 2860 Søborg
OBS! KUN EN DAGS UDLEVERING. OBS!
Udlevering sker d 12/3-2018 kl 13-17

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms