15. Pinnsoffa, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft

L 158 H 81 D 43

Varunr 53004

28 Mars 2019 19:00

Klubbslag16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK 500 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK

500 SEK2019-03-22 19:56
475 SEK2019-03-17 21:51
200 SEK2019-03-18 14:32
50 SEK Startpris

Mälardalens Nät 190328, Torsdag den 28:e mars kl 19

Onsdag 27:e mars kl 15-19 samt torsdag 28:e mars kl 9-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Utlämningstider: Fredag den 29:e mars kl 9-16, lördag den 30:e mars kl 11-16, måndag den 1:a april kl 9-17 samt tisdag den 2:a april kl 9-17.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 28:e mars kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 28/3 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 50:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

> KLICKA HÄR FÖR AUKTIONSKATALOGEN.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 10 SEK Ink.moms

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.