6. Jukebox, Wurlitzer, Atlanta II, 1970-tal

H 118, B 100, D 62 cm.

Varunr 53619

9 Maj 2019 19:00

Klubbslag10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK 7,000 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK

7,000 SEK2019-05-09 19:01
6,800 SEK2019-05-09 18:58
3,800 SEK2019-05-09 18:19
3,600 SEK2019-05-09 18:16
3,200 SEK2019-05-06 18:37
3,000 SEK2019-05-03 20:48
2,700 SEK2019-05-03 10:34
125 SEK2019-04-26 21:52
50 SEK Startpris

Mälardalens Nät 190509, Torsdag den 9:e maj kl 19

Onsdag 8:e maj kl 15-19 samt torsdag 9:e maj kl 9-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Utlämningstider: Fredag den 10:e maj kl 9-16, lördag den 11:e maj kl 11-16, måndag den 13:e maj kl 9-17 samt tisdag den 14:e maj kl 9-17.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 9:e maj kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 9/5 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 50:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

> KLICKA HÄR FÖR AUKTIONSKATALOGEN.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 10 SEK Ink.moms

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.

Andra populära objekt