46. 2 st taklampor, 1950/70-tal

H 25 ø 20
H 23 ø 28
viss slitage

Varunr 61539

7 Maj 2020 19:00

200 SEK2020-05-01 09:59
200 SEK Startpris

Mälardalens Nät 200507, Torsdag den 7:e maj kl 19

Onsdag 6:e maj kl 15-19 samt torsdag 7:e maj kl 9-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Utlämningstider: Fredag den 8/5 kl 9-16, lördag den 9/5 kl 11-16, måndag den 11/5 kl 9-17, tisdag den 12/5 kl 9-17, onsdag den 13/5 kl 9-17 samt torsdag den 14/5 kl 9-17.

Med anledning av coronaviruset kommer vi denna auktion att förlänga våra utlämningstider och vara frikostiga med våran lagringskostnad.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 6:e maj kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 6/5 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 200:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 10 SEK Ink.moms

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.