29. 2 st solsängar, 1900-tal

metall/tyg, hopfällbara
verkar vara i bra skick, litet hål i röda madrassen (vägg 1)

Varunr 68009

27 Maj 2021 19:00

Klubbslag19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK 500 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK

500 SEK2021-05-27 19:05
450 SEK2021-05-22 10:04
350 SEK2021-05-21 12:25
250 SEK2021-05-19 22:04
200 SEK2021-05-14 12:25
200 SEK Startpris

Mälardalens Nät 210527, Torsdag den 27:e maj kl 19

Onsdag 26:e maj kl 15-19 samt torsdag 27:e maj kl 9-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Utlämningstider: Fredag den 28/5 kl 9-16, lördag den 29/5 kl 11-16, måndag den 31/5 kl 9-17, tisdag den 1/6 kl 9-17, onsdag den 2/6 kl 9-17 samt torsdag den 3/6 kl 9-17.

Med anledning av pandemilagen kommer vi på denna auktionsutlämning endast kunna vara max 5 st kunder samtidigt i lokalen.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 27:e maj kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 27/5 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 200:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 10 SEK Ink.moms

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.