35. Figurin, Lisa Larson, från serien Världens Barn, Gustavsberg

stengods, stämplad Lisa L. Sweden, H 14 cm.
(Vitrin VI)

Varunr 74748

25 Augusti 2022 19:00

Klubbslag25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK 350 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK

350 SEK2022-08-25 19:06
300 SEK2022-08-22 09:11
250 SEK2022-08-16 06:28
200 SEK Startpris

Mälardalens Nät 220825, Torsdag den 25:e augusti kl 19

Onsdag 24:e augusti kl 15-19 samt torsdag 25:e augusti kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Utlämningstider: Fredag den 26/8 kl 9-16, lördag den 27/8 kl 11-16, måndag den 29/8 kl 9-17, tisdag den 30/8 kl 9-17, onsdag den 31/8 kl 9-17 samt torsdag den 1/9 kl 9-17.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 25:e augusti kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 25/8 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 200:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 10 SEK Ink.moms

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.