13. Hallmöbel; spegel, konsolbord, 1900-talets första hölft

konsolbord (60*60*20 cm)med lucka, ena luckan skadad
spegel H 123 B 50 cm
viss slitage, viss färgbortfall (Vägg 1)

Varunr 75828

27 Oktober 2022 19:00

Klubbslag12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK 200 SEK8,00 SEK9,00 SEK

200 SEK2022-10-24 13:17
200 SEK Startpris

Mälardalens Nät 221027, Torsdag den 27:e oktober kl 19

Onsdag 26:e oktober kl 15-19 samt torsdag 27:e oktober kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Utlämningstider: Fredag den 28/10 kl 9-16, lördag den 29/10 kl 11-16, måndag den 31/10 kl 9-17, tisdag den 1/11 kl 9-17, onsdag den 2/11 kl 9-17 samt torsdag den 3/11 kl 9-17.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 27:e oktober kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 27/10 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 200:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 10 SEK Ink.moms

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.