14. Parti affischer, jazzrelaterat, 19/2000-tal, 14 st

en affisch ramad, mått på ram ca 100*70 cm (Hylla 5:7 samt gavel)

Varunr 76873

8 December 2022 19:00

Klubbslag24,00 SEK25,00 SEK 2,400 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK

2,400 SEK2022-12-08 19:03
2,300 SEK2022-12-08 18:42
2,100 SEK2022-12-08 14:35
1,800 SEK2022-12-08 17:44
400 SEK2022-12-07 20:25
350 SEK2022-12-07 07:45
250 SEK2022-12-02 16:23
200 SEK2022-12-02 13:51
200 SEK Startpris

Mälardalens Nät 221208, Torsdag den 8:e december kl 19

Onsdag 7:e december kl 15-19 samt torsdag 8:e december kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Utlämningstider: Fredag den 9/12 kl 9-16, lördag den 10/12 kl 11-16, måndag den 12/12 kl 9-17, tisdag den 13/12 kl 9-17, onsdag den 14/12 kl 9-17 samt torsdag den 15/12 kl 9-17.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 8:e december kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 8/12 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 200:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 10 SEK Ink.moms

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.