16306. Daler 1567

STOCKHOLM. Daler 1567. SM 10. JH -. 25,94 g. R. Repor. Små kantskador. Lätt korroderad/småfläckig. Scratches. Slightly corroded/spots. Kvalitet 1/1+

Varunr 16306

10 Maj 2020 17:12

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 15 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 10000 SEK

15 000 SEK2020-05-10 17:10
14 500 SEK2020-05-10 17:09
12 500 SEK2020-05-10 16:13
11 500 SEK2020-05-02 14:11
10 000 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms