16313. 2 daler u.å

STOCKHOLM. 2 daler utan årtal. SM 20. 57,36 g. Kantskador. Repor. Hack. Lätt korroderad. Edge damages. Scratches. Peck. Slightly corroded. Kvalitet 1/1+

Varunr 16313

10 Maj 2020 17:12

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 19 000 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 8000 SEK

19 000 SEK2020-05-07 22:45
19 000 SEK2020-05-10 10:21
18 000 SEK2020-05-03 01:14
11 000 SEK2020-05-06 22:53
10 000 SEK2020-04-30 23:58
8 000 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms