12. 58. Daler 1542

SVARTSJÖ. Daler 1542. SM 155. JH 9. 28,79 g. Utsökt exemplar med djup, härlig patina. Choice with deep, lovely patina. Kvalitet 1+/01

Varunr 17188

14 Juni 2020 17:14

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 56 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 20000 SEK

56 000 SEK2020-06-14 17:12
54 000 SEK2020-06-14 17:10
39 000 SEK2020-06-11 15:00
32 000 SEK2020-06-06 00:02
25 000 SEK2020-06-05 23:11
20 000 SEK Startpris

Internetauktion 28,

Köpprovision 18,8% Ink.moms