48. 130. 4 mark 1607

STOCKHOLM. 4 mark 1607. SM 37. 19,06 g. Kantskador. Grova repor. Edge damages. Heavy scratches. Kvalitet 1/1+

Varunr 17224

14 Juni 2020 17:25

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 900 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 1500 SEK

2 900 SEK2020-06-14 17:23
2 800 SEK2020-06-14 17:23
2 600 SEK2020-06-13 20:15
2 000 SEK2020-06-13 13:27
1 700 SEK2020-06-07 22:04
1 500 SEK Startpris

Internetauktion 28,

Köpprovision 18,8% Ink.moms