43. Olle Nordberg

Färglitografi, signerad
Nr 28/40
Bildmått 79x57 cm
Rammått 98x78 cm

Varunr 32370

11 Oktober 2020 18:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 100 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 600 SEK

100 SEK2020-10-11 18:08
100 SEK Startpris

Oktoberauktion, Söndag 18:00, Hovslätt

Lördag 10/10 kl.10-13.00 Söndag 11/10 kl.10-13.00 Barrsätragatan 22 Hovslätt Välkomna !

Katalogen är under uppbyggnad. Fler objekt kommer.
Fler utrop kommer ut löpande fram till 10/11
För att kunna lägga bud krävs ett kundnummer.

Slagavgift 40 SEK Ink.moms