Krone Auktioner ApS
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
nr 30 Auktion over motorcykler, bil og trailer fra dødsbo. Auktionen begynder at lukke søndag d 24/9 kl 20:00. Østergade 95 9560 Hadsund. Udlevering efter aftale i uge 39
Se kataloget
Se kataloget
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Mindst tid tilbage
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
1.
Suzuki GSX 1100F årg 1994 m/dansk registrerings attest og nummerplade DC29006, sidst synet 22/6-2022. km 74851. afprøvet starter og kører, fremstår m/brugsspor, revne i kåbe, defekt blinklysglas. MOMSFRI.
Hammerslag
8 00 DK
9 00 DK
10 00 DK
10 100 DK
20 00 DK
21 00 DK
Nuværende katalognummer
2.
Suzuki GSX 750ES årg 1986 m/dansk registrerings attest og nummerplade AW11174, sidst synet 13/10-2022. km 90032. Ikke forsøgt startet, da den står uden generatordæksel, benzin og strøm. forbremsegreb er afmonteret (mangler skruer og beslag) Fremstår m/brugsspor. Sælges som stand ukendt. MOMSFRI. . MOMSFRI.
Hammerslag
26 00 DK
27 00 DK
28 00 DK
29 00 DK
30 00 DK
4 300 DK
13 00 DK
14 00 DK
15 00 DK
16 00 DK
17 00 DK
18 00 DK
Nuværende katalognummer
4.
Brenderup trailer m/høje sider og gitter årg 2005. reg nr LP6563, nysynet d 24/7-2023. total 500kg last 400kg. lad mål L 150cm B 100cm H 35/69/116cm. beslag til at stå lodret. MOMSFRI.
Hammerslag
15 00 DK
16 00 DK
17 00 DK
4 300 DK
24 00 DK
25 00 DK
26 00 DK
27 00 DK
28 00 DK
29 00 DK
Nuværende katalognummer
3.
Peugeot 206 1,6SW årg 2004 synet 8/2-2023. reg nr AC43025. km 188725. træk 900kg, el-ruder for, sædevarme, A/C, 8 airbag, tågelygter, Afprøvet starter og kører, har noget dæk/hjulleje støj, fremstår m/brugsspor og små skrammer samt en bule under højre baglygte. MOMSFRI.
Hammerslag
20 00 DK
21 00 DK
22 00 DK
13 100 DK
27 00 DK
28 00 DK
29 00 DK
Læs mere
Jeg forstår