Krone Auktioner ApS
Mine sider
Oplysninger
(Navn, adresse, tele...)
(Bud, købt, solgt)
Fakturaer
Opret konto
Mine favoritter
Hjælp
nr 31 Auktion over biler fra dødsboer. Auktionen begynder at lukke søndag d 8/10 kl 20:00. Østergade 95 9560 Hadsund. Udlevering efter aftale i uge 41.
Se kataloget
Se kataloget
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Mindst tid tilbage
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
1.
Ford Kuga 2,0 TDCI årg 2009, 136hk 4WD, træk 2000kg, nøglefri start, multirat, fartpilot, tågelygter, navigation, el-ruder/spejle, dobbelt klima, infocenter/kørecomputer, 3 nøgler, kørt 281959km, partikelfilter, sidst synet 20/12-2021 reg nr CN53963. starter og kører fint, fremstår m/div brugsspor, ikke testet i alle funktioner. MOMSFRI.
Hammerslag
12 00 DK
13 00 DK
14 00 DK
15 00 DK
16 00 DK
31 000 DK
8 00 DK
9 00 DK
10 00 DK
11 00 DK
12 00 DK
Nuværende katalognummer
2.
Ford c max van 1,6 TDCI årg 2013 Econetic, træk 1200kg, nøglefri start, multirat, fartpilot, tågelygter, parkeringssensor for/bag, el-ruder/spejle, dobbelt klima, infocenter/kørecomputer, 1 nøgle, kørt 292991km partikelfilter Euro V motor, sidst synet 3/8-2022 reg nr AA44357. starter og kører fint. fremstår m/brugsspor og ridser. MOMSFRI.
Hammerslag
23 00 DK
24 00 DK
18 200 DK
25 00 DK
26 00 DK
27 00 DK
Læs mere
Jeg forstår