Mine favoritter
Hjælp
2014-04-06 Stadsauktion
1351
Se kataloget
25
61
12
276
Fiskeredskap
66
114
51
178
12
100
171
37
24
Partier
155
50
9
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
28.
Terrin med lock, tenn, Rokoko, Sverige, 1700-talets andra hälft
Nuværende katalognummer
59.
Manschettknappsburk i tenn, Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna
Hammerslag
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
800 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
Nuværende katalognummer
72.
Kaffekanna i tenn, Tyskland, Empir-stil, 1900-talets första hälft
Hammerslag
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
200 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
Nuværende katalognummer
566.
Stop i tenn, 1800-tal
Hammerslag
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
350 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
Nuværende katalognummer
629.
Ljusstakar i tenn 2 par
Hammerslag
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
125 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
Nuværende katalognummer
971.
Stort parti tennföremål
Hammerslag
17 00 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
900 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
Nuværende katalognummer
1046.
Fat i tenn 3st
Hammerslag
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
500 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
Læs mere
Jeg forstår