Mine favoritter
Hjælp
2017-08-20 Månadsauktion
1904
Se kataloget
58
199
20
470
100
194
155
134
20
255
171
9
99
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
9.
Slaglåsgevär, Tower, England, 1800-tal
Hammerslag
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
4 400 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
Nuværende katalognummer
328.
Kukri, 18/1900-tal
Hammerslag
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
30 00 SEK
1 600 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
Nuværende katalognummer
995.
Monter med vapenkuriosa, bl.a. 1800-tal
Hammerslag
2 00 SEK
3 00 SEK
4 00 SEK
5 00 SEK
6 00 SEK
1 100 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
Nuværende katalognummer
1202.
Kruthorn 4st samt kultång, mestadels 1800-tal
Hammerslag
11 00 SEK
12 00 SEK
13 00 SEK
14 00 SEK
500 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
Nuværende katalognummer
1452.
Bajonett, Eskilstuna
Hammerslag
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
350 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
Nuværende katalognummer
1735.
Knivar 2st, orientaliska, 1900-talets andra hälft
Hammerslag
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
200 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
Nuværende katalognummer
1895.
Parti vapenkuriosa
Hammerslag
4 00 SEK
5 00 SEK
500 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
28 00 SEK
29 00 SEK
Læs mere
Jeg forstår