Mörkbetsad träkolv. Stämplad. Laddstock i järn. Slitage, stötmärken. Längd 140)
4 400 SEK | 2017-08-20 11:59 |
4 200 SEK | 2017-08-20 11:55 |
2 800 SEK | 2017-08-19 22:39 |
2 000 SEK | 2017-08-18 14:19 |
2 000 SEK | 2017-08-18 18:00 |
1 600 SEK | 2017-08-18 08:59 |
1 300 SEK | 2017-08-17 21:37 |
1 200 SEK | 2017-08-17 21:08 |
200 SEK | 2017-08-17 19:35 |
100 SEK | Startpris |