Mine favoritter
Hjælp
2018-09-30 Månadsauktion
1816
Se kataloget
43
158
12
431
80
117
36
222
34
363
17
182
102
Luk
Hjælp
Luk
Mine favoritter
Favorit gemt
Luk
Mine favoritter
Luk
Log ind
Luk
Siden er ikke aktiv!
senest aktiv
Kun Vurdering
Fritekst
Fritekst
Præcis matchning
Katalognummer
Varenr
Katalognummer
Katalognummer
Populærest
Højeste bud
Laveste bud
Færrest bud
Hammerslag
Højeste hammerslag
Mindste hammerslag
Nuværende katalognummer
9.
Ljusstakar ett par, gustavianska, 1784
Hammerslag
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
3 600 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
19 00 SEK
20 00 SEK
Nuværende katalognummer
57.
Målkärl i tenn, kvarter, krönt 1770
Hammerslag
25 00 SEK
26 00 SEK
3 400 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
Nuværende katalognummer
247.
Brevkniv i tenn, Björn Trädgårdh för Svenskt Tenn, 2009
Hammerslag
16 00 SEK
17 00 SEK
350 SEK
20 00 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
Nuværende katalognummer
875.
Stop i tenn, 1845
Hammerslag
14 00 SEK
15 00 SEK
16 00 SEK
17 00 SEK
18 00 SEK
350 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
Nuværende katalognummer
901.
Tesamovar, rokokostil, 1900-tal
Hammerslag
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
150 SEK
23 00 SEK
24 00 SEK
25 00 SEK
26 00 SEK
27 00 SEK
Nuværende katalognummer
922.
Stop i tenn, F.Santesson, Stockholm, 1800-talets slut
Hammerslag
10 00 SEK
11 00 SEK
12 00 SEK
300 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
Nuværende katalognummer
1132.
Ljusstakar ett par, barockstil, 1900-tal
Hammerslag
13 00 SEK
14 00 SEK
15 00 SEK
100 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
10 00 SEK
11 00 SEK
Nuværende katalognummer
1245.
Skålfat 2st, tenn
Hammerslag
5 00 SEK
6 00 SEK
7 00 SEK
8 00 SEK
9 00 SEK
400 SEK
21 00 SEK
22 00 SEK
23 00 SEK
Læs mere
Jeg forstår