Tenn. Sannolikt tillverkade av Johan Gustaf Ryman, Stockholm. Kannelerade stomme. Löstagbara ljusmanschetter. Otydliga mästerstämplar. Lagningar, en med bristning, manschetter med bulor. (Höjd 24)
3 600 SEK | 2018-09-30 08:54 |
3 400 SEK | 2018-09-30 11:10 |
1 900 SEK | 2018-09-27 21:43 |
1 700 SEK | 2018-09-29 17:31 |
1 500 SEK | 2018-09-27 22:49 |
1 300 SEK | 2018-09-27 21:38 |
500 SEK | 2018-09-27 20:02 |
250 SEK | 2018-09-27 20:49 |
150 SEK | 2018-09-27 20:01 |
100 SEK | Startpris |