Tallrik i tenn 1771. Kärl på tre ben, gjutjärn, Hällefors Bruk. 17/1800-tal. Slitage, fatet med kantbristning. (Kärlets H.15.5)
125 SEK | 2013-08-04 09:08 |
100 SEK | 2013-08-03 20:34 |
100 SEK | Start price |