Björkrot med förnicklade beslag. Klingan signerad G.J. Slitage. (Tot.L.23)
900 SEK | 2013-08-24 10:09 |
850 SEK | 2013-08-23 23:34 |
225 SEK | 2013-08-22 20:17 |
100 SEK | 2013-08-22 19:34 |
100 SEK | Startpris |