Snusdosa, daterad 1856. Ljusstakar ett par Skultuna, no.20 samt ljusstake märkt no.40. Bl.a. med slitage. (HH.20)
250 SEK | 2013-08-25 11:58 |
225 SEK | 2013-08-25 10:17 |
175 SEK | 2013-08-25 11:49 |
125 SEK | 2013-08-24 22:49 |
100 SEK | Startpris |