Fanerat i mahogny och valnöt. Med svartmålade dekorer. Träskurna detaljer. Dekorbortfall och dekorskador. (H.78, L.141, B.110)
375 SEK | 2013-10-06 10:35 |
350 SEK | 2013-10-06 10:04 |
325 SEK | 2013-10-06 09:51 |
225 SEK | 2013-10-04 11:30 |
100 SEK | Startpris |