Bordslampa, rödlackad metall och mässing. Vägglampa med två skärmar samt bordslampa. Repor, slitage.
275 SEK | 2013-10-06 10:37 |
250 SEK | 2013-10-05 22:16 |
225 SEK | 2013-10-05 20:02 |
200 SEK | 2013-10-05 11:36 |
200 SEK | 2013-10-05 14:23 |
150 SEK | 2013-10-03 23:08 |
125 SEK | 2013-10-03 22:15 |
100 SEK | Startpris |