Satsuma. Med rik blomdekor och förgyllning. Koppen och fatet undertill märkta. Mindre förgyllningsslitage.
125 SEK | 2014-02-02 11:17 |
100 SEK | 2014-02-01 09:36 |
100 SEK | Startpris |