Förgylld mässing. Fot och stomme med dekor. Slitage, en gängstav med skada, ursprungligen med ljusmanschetter. (H.25)
550 SEK | 2014-02-23 09:58 |
500 SEK | 2014-02-22 15:09 |
450 SEK | 2014-02-22 20:08 |
400 SEK | 2014-02-22 15:58 |
350 SEK | 2014-02-22 15:40 |
100 SEK | Startpris |