Mässing. Stämplad IGH. Bruksslitage. (8x8)
1 600 SEK | 2014-02-23 09:40 |
1 500 SEK | 2014-02-23 11:17 |
1 000 SEK | 2014-02-23 10:48 |
850 SEK | 2014-02-22 13:48 |
200 SEK | 2014-02-20 23:02 |
150 SEK | 2014-02-20 22:27 |
100 SEK | Startpris |