Handtag och lockknopp i mässing, stämplade CB. Skopa medföljer. Bruksslitage. (H.60)
2 000 SEK | 2014-02-23 10:48 |
1 900 SEK | 2014-02-23 09:09 |
1 600 SEK | 2014-02-18 14:22 |
1 500 SEK | 2014-02-21 15:06 |
100 SEK | Startpris |