Kaffekvarn, 1800-tal. Äldre dalahäst. Spännen i mässing. Bemålad träbricka, med text OOS 1833, m.m. Slitage.
425 SEK | 2014-02-23 11:42 |
400 SEK | 2014-02-21 20:15 |
325 SEK | 2014-02-23 09:56 |
275 SEK | 2014-02-23 07:38 |
175 SEK | 2014-02-21 18:54 |
100 SEK | Startpris |