Förgylld metall och mässing. Med fyra ljuspunkter. Behängd med stavprismor. Några prismor saknas och med nagg, senare elektrifierad. (H.65)
450 SEK | 2014-03-14 20:59 |
425 SEK | 2014-03-15 22:27 |
350 SEK | 2014-03-15 22:25 |
125 SEK | 2014-03-14 21:08 |
100 SEK | Start price |