Bronserad och förgylld. Arkitektonisk form. Krönande dekor saknas, senare glas, förgyllningsslitage. (Höjd 44, bredd 33)
1 600 SEK | 2014-12-03 23:11 |
1 500 SEK | 2014-12-03 20:17 |
1 000 SEK | 2014-12-03 21:08 |
100 SEK | 2014-12-03 19:14 |
100 SEK | Startpris |