119. Eldhundar ett par, Louis XVI-stil, 1800-tal

Förgylld metall. Girlangdekorerade kolonner och urnor. Ytslitage. (Höjd 40, längd 35)

Varenr 160743
Udvalgt

7 December 2014

Hammerslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 800 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

1 800 SEK2014-12-07 11:16
1 700 SEK2014-12-07 11:50
1 400 SEK2014-12-04 09:42
1 200 SEK2014-12-03 22:43
200 SEK2014-12-03 23:44
100 SEK Startpris

2014-12-07 Julauktion, Söndag 7 december Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-17.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 15% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms