Förgylld metall. Girlangdekorerade kolonner och urnor. Ytslitage. (Höjd 40, längd 35)
1 800 SEK | 2014-12-07 11:16 |
1 700 SEK | 2014-12-07 11:50 |
1 400 SEK | 2014-12-04 09:42 |
1 200 SEK | 2014-12-03 22:43 |
200 SEK | 2014-12-03 23:44 |
100 SEK | Startpris |