Grålackade. Stolar 6st samt bord med två iläggsskivor á 55cm. Brännmärkt. Klädsel med hårt slitage, repor, fläckar. (Höjd 75, diameter 115)
4 800 SEK | 2014-12-07 12:04 |
4 600 SEK | 2014-12-07 11:57 |
3 200 SEK | 2014-12-06 18:21 |
3 000 SEK | 2014-12-06 17:45 |
2 900 SEK | 2014-12-04 18:33 |
200 SEK | 2014-12-03 22:04 |
100 SEK | 2014-12-03 19:15 |
100 SEK | Startpris |