Med tre lådor och skrivskiva. Fanerad. Handtag i förgylld mässing. Svängda ben och konturerad sarg. Nyckel finns. Fanerskador, fanerkompletteringar, bakben med skador. (Höjd 86, bredd 115, djup 62)
8 400 SEK | 2014-12-07 12:13 |
8 200 SEK | 2014-12-07 12:04 |
8 000 SEK | 2014-12-07 11:44 |
5 000 SEK | 2014-12-05 17:00 |
4 800 SEK | 2014-11-25 11:29 |
1 200 SEK | 2014-12-05 00:58 |
1 000 SEK | 2014-12-04 12:44 |
250 SEK | 2014-12-03 22:26 |
150 SEK | 2014-12-03 19:15 |
100 SEK | Startpris |