Mahogny. Med fyra lådor och skrivklaff med inredning. Ställvis blekt. Mindre fanerskador. (Höjd 147, bredd 110)
3 000 SEK | 2014-12-05 22:14 |
2 900 SEK | 2014-12-07 11:55 |
2 200 SEK | 2014-12-07 00:18 |
1 400 SEK | 2014-12-03 18:48 |
500 SEK | 2014-12-04 14:16 |
150 SEK | 2014-12-03 19:16 |
100 SEK | Startpris |