Orangelackad metall. Ytslitage, fot med repor. (Höjd 122, längd 74)
1 100 SEK | 2015-03-29 12:04 |
1 000 SEK | 2015-03-29 11:48 |
850 SEK | 2015-03-28 22:07 |
800 SEK | 2015-03-29 11:07 |
650 SEK | 2015-03-28 23:28 |
400 SEK | 2015-03-28 20:12 |
150 SEK | 2015-03-28 01:14 |
100 SEK | Startpris |