För 18st plättar. Stämplad H. Slitage. (Längd 56)
800 SEK | 2015-04-19 10:49 |
750 SEK | 2015-04-19 09:14 |
600 SEK | 2015-04-16 21:46 |
400 SEK | 2015-04-16 19:34 |
250 SEK | 2015-04-16 19:27 |
100 SEK | Startpris |