Skulptur i patinerad järn, i form av sittande kvinna. Signerad och daterad 1917. (Höjd 11)
500 SEK | 2015-12-05 21:50 |
500 SEK | 2015-12-06 11:14 |
350 SEK | 2015-12-05 11:25 |
300 SEK | 2015-12-05 11:18 |
100 SEK | Startpris |